Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak umilić sobie czas w podróży? |

Co robić w pociągu, samolocie, autobusie

Wiele osób bardzo często podróżuje. Spędza naprawdę sporo czasu czy to w pociągu, samolocie czy autobusie. Często takie podróżowanie bardzo się dłuży. Ale przecież wcale nie musimy się wtedy nudzić. Wręcz przeciwnie. Istnieje wiele sposobów na to, by bardzo przyjemnie spędzić czas. W trakcie podróży. Przedstawiamy kilka propozycji. Sposoby te z całą pewnością doskonale się sprawdzą.

Podróż to świetna okazja do tego, by nadrobić zaległości w książkach. Wiele osób nie ma na co dzień czasu na czytanie. A pociąg, samolot czy autobus to dobre miejsca do tego, by poczytać. Podróż nie dłuży się tak bardzo. A zabranie książki to żaden kłopot. Chowamy ją do podręcznej torby, by wyciągnąć w odpowiednim momencie. Na podróż warto wziąć ze sobą odtwarzacz mp3. Wystarczy nagrać swoje ulubione utwory. Podróż będzie mijała szybciej, w rytmie ukochanej muzyki. Zawsze można też przygotować sobie na odtwarzacz nowości. To również okazja do tego, by nadrobić muzyczne braki. Jeżeli mamy dużo pracy to warto wziąć ze sobą laptopa. Mały, poręczny netbook, w którym bateria jest bardzo wytrzymała (nie liczmy raczej na to, że w autobusie czy pociągu będziemy mieć dostęp do prądu) świetnie sprawdzi się w trakcie podróży służbowych.

Laptop sprawdzi się nie tylko w przypadku pracy. Można w podróży oglądać przecież filmy czy seriale (pamiętajmy o słuchawkach, aby nie przeszkadzać innym pasażerom!). Oczywiście, laptop może przydać się również do grania w gry komputerowe. Znajdziemy bardzo liczne sposoby na to, by mile spędzać czas przed laptopem. Nie zapomnijmy wziąć ze sobą również krzyżówek, zagadek czy sudoku. Takie gry zawsze umilają czas podróży. Wiele osób, szczególnie kobiet (ale to oczywiście nie jest regułą) może zabrać ze sobą druty czy szydełko. Robótki ręczne bardzo dobrze sprawdzą się w trakcie podróży. Realizacja wszelkich pasji w trakcie podróży pozwala świetnie zabić nudę. A przecież właśnie o zabicie nudy tutaj chodzi. Oczywiście, najszybciej podróż mija, gdy nie podróżujemy sami. Jeżeli nie jedziemy z kimś bliskim czy ze znajomym, to zawsze możemy nawiązać rozmowę z kimś z przedziału, z siedzenia obok itd. Podróż to świetny czas na poznawanie nowych osób!